فرایند اتوماسیون روباتیک

مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی ،فرآیند اتوماسیون رباتیک یا همان (Robotic Process Automation )، فناوری دیگری است که باعث شغل سازی خودکار می شود. فرآیند اتوماسیون رباتیک استفاده از نرم افزار برای اتوماسیون فرایندهای تجاری از جمله تفسیر برنامه ها ، پردازش معاملات ، معامله با داده ها و حتی پاسخ دادن به ایمیل است.فرآیند اتوماسیون رباتیک کارهای تکراری را که مردم قبلاً انجام می دادند ، خودکار می کند. اینها فقط وظایف کم کاری یک کارگر کم درآمد نیستند، بلکه ۴۵ درصد از فعالیتهایی که انجام می دهیم می توان به صورت خودکار انجام داد ، از جمله کار مدیران مالی ، پزشکان و مدیران عامل.

اگرچه تحقیقات Forrester تخمین می زند که اتوماسیون ریسک معیشت ۲۳۰ میلیون یا بیشتر از دانشمندان یا تقریباً ۹ درصد از نیروی کار جهانی را تهدید می کند ، اما در عوض شغل های موجود ، شغل های جدید ایجاد می شود. طبق یافته های مک کینزی کمتر از ۵ درصد مشاغل کاملاً خودکار هستند ، اما حدود ۶۰ درصد می توانند تا حدی خودکار باشند.

برای شما به عنوان یک متخصص IT که به آینده نگاه می کنید و در تلاش هستید تا روند تکنولوژی را درک کنید ، فرصت های شغلی زیادی را از جمله توسعه دهنده ، مدیر پروژه ، تحلیلگر تجارت ، معمار راه حل و مشاور ارائه می دهد و این مشاغل هزینه خوبی دارند.

طبق اطلاعات سایت SimplyHired.com میانگین حقوق و دستمزد فرآیند اتوماسیون رباتیک ۷۳٫۸۶۱ دلار است ، اما این میانگین دریافت شده از حقوق برای توسعه دهندگان سطح پایین تا معماران ارشد راه حل است ، با ۱۰ درصد برتر درآمد سالانه بیش از ۱۴۱۰۰۰ دلار. بنابراین ، اگر شما علاقه مند به یادگیری و شغل خود در فرآیند اتوماسیون رباتیک هستید ، دوره مقدماتی فرآیند اتوماسیون رباتیک اولین مرحله ای است که برای شروع کار حرفه ای با فرآیند اتوماسیون رباتیک نیاز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *