یادگیری ماشین

یادگیری ماشین زیر مجموعه ای از هوش مصنوعی است. با یادگیری ماشین ، کامپیوترها برنامه ریزی می شوند تا یاد بگیرند کاری را انجام دهند که برای انجام آنها برنامه ریزی نشده باشد ، یعنی آنها با کشف الگوها و بینش از داده ها یاد می گیرند. به طور کلی ، ما دو نوع یادگیری داریم ، تحت نظارت و بدون نظارت.

در حالی که یادگیری ماشین زیر مجموعه ای از هوش مصنوعی است ، ما همچنین زیر مجموعه هایی در حوزه آموزش ماشینی داریم ، از جمله شبکه های عصبی ، پردازش زبان طبیعی (NLP) و یادگیری عمیق. هر یک از این زیر مجموعه ها فرصتی برای تخصص در یک رشته شغلی فراهم می کند که حتما رشد خواهد کرد.

یادگیری ماشین به سرعت در انواع صنایع مستقر می شود و تقاضای زیادی برای متخصصان ماهر ایجاد می کند. انتظار می رود که بازار یادگیری ماشین تا سال ۲۰۲۲ به ۸٫۸۱ میلیارد دلار برسد.برنامه های یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل داده ها ، داده کاوی و تشخیص الگوی استفاده می شوند.یادگیری ماشین نتایج جستجوی وب ، تبلیغات و تشخیص نفوذ شبکه در زمان واقعی را به قدرت می رساند ، این فقط برخی از بسیاری از کارهایی که می تواند انجام دهد .

علاوه بر انجام کارهای بی شماری برای ما(مصرف کننده) ، باعث ایجاد مشاغل می شود. مشاغل یادگیری ماشینی در بین بالاترین مشاغل نوظهور در LinkedIn قرار دارد که تقریباً ۲،۰۰۰ لیست شغلی در آن وجود دارد و این مشاغل پرداخت خوبی دارند. در سال ۲۰۱۷ ، درآمد متوسط ​​یک مهندس یادگیری ماشین ۱۰۶۲۵۲۵ دلار بود. مشاغل یادگیری ماشین شامل مهندسین ، توسعه دهندگان ، محققان و دانشمندان داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *